Loading...

دکوراسیون

صفر تا صد دکوراسیون داخلی منزل

سبک زندگی ایرانیان با سایر کشور ها متفاوت می باشد. اما امروزه دکوراسیون داخلی منزل ایرانی ها دچار تغییراتی شده است. طراحی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی یکسری قوانین و چارجوب هایی را دارد. که با شناخت این قوانین می توانید یک ایده مناسب و عالی را برای چیدمان خانه خود پیدا نمایید. در طراحی داخلی ساختمان های مسکونی باید تمام اجزای داخلی منزل را با هم هماهنگ نمایید. تناسب بین سالن پذیرایی، آشپزخانه و اتاق ها برای ایجاد فضایی آرام و دل گرم مهم است و نباید از آن غافل شوید.

برای این که بتوانید صفر تا صد دکوراسیون داخلی منزلتان را به نحوه عالی انجام دهید باید پارامترهایی را رعایت نمایید تا با هزینه ای مناسب در زمان کم بتوانید از تمامی فضاهای منزلتان به بهترین نحوه استفاده نمایید. برای این که بتوانید منزلتان را به بهترین نوع طراحی نمایید و از آرامش و لذت بهره مند شوید می توانید از مجموعه دانوب برای دیزاین منزلتان استفاده نمایید.

نمونه پروژه های انجام شده دکوراسیون داخلی منزل توسط متخصصان مجموعه دانوب

طراحی دکوراسیون داخلی

شاید برایتان سوال باشد. طراحی دکوراسیون داخلی یعنی چی و به چه کسی گفته می شود؟ برای سوال اولتان باید بگویم. طراحی دکوراسیون داخلی یعنی قانون درست چیدمان و معماری ساختمان، که سلامت روح و روحیه کسانی که در آن محیط زندگی می کنند، را برعهده دارد. و طراح دکوراسیون داخلی به کسی گفته می شود، که این حرفه را با استفاده از دانش و ایده های نوین مناسب با روحیه افراد طراحی نماید.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

خانه ای که در آن زندگی می کنیم دارای بخش های بسیاری می باشد. اتاق خواب، پذیرایی، حمام و سرویس بهداشتی، آشپزخانه و… است. که هر کدام از این مکان ها دارای نقطه کانونی هستند که در طراحی دکوراسیون داخلی منزل بیبار مهم می باشند. طراحی دکوراسیون داخلی منزل به معنای ایجاد تناسب، میان اجزا و وسایل خانه است. در صورتی که ابعاد منزلتان کم است و یا فضای کافی ندارید، می توانید با یک طراحی دکوراسیون خوب، استفاده ی بهینه از فضا را ببرید. پس چه چیزی بهتر از اینکه شما میتوانید با کمک گرفتن از یک طراح داخلی بهترین استفاده را از فضای کم خانه تان را داشته باشید.

دکوراسیون اتاق خواب


اتاق خواب بنا به ماهیت خود پس از درگیری ها و مشغله های روزمره مکانی برای استراحت و آرامش محسوب می شود. هر چه دکوراسیون اتاق خواب ما با سلیقه ما هماهنگی بیشتری داشته باشد، احساس راحتی بیشتری در آن خواهیم داشت.

دکوراسیون پذیرایی


یکی از مهمترین جنبه های دکوراسیون پذیرایی، اندازه پذیرایی شماست. بسته به کوچک یا بزرگ بودن خانه شما، طراحی و دکوراسیون پذیرایی شما متفاوت خواهد بود. نوع مبلمانی که در دکوراسیون پذیرایی قرار می گیرد بسیار بااهمیت است.

دکوراسیون آشپزخانه


عنصر اصلی در دکوراسیون آشپزخانه، کابینت آشپزخانه است. طراحی و اجرای کابینت های مناسب نسبت به سایر قسمت ها، رنگ و بوی بیشتری به فضا می بخشد. زیرا اولین چیزی که در آشپزخانه جلب توجه می کند کابینت است.

دکوراسیون اتاق مستر


اتاق خواب مستر در واقع بزرگترین اتاق خانه شماست. این اتاق علاوه بر سرویس خواب، باید فضایی برای قرار دادن مبلمان، میز، پاف، کمد و سایر لوازم داشته باشد. همچنین باید در آن سرویس بهداشتی و حمام طراحی شود.

چه دکوراسیونی برای منزل ترند است؟

در یک جمله‌ی کلی می‌توان گفت که ترندهای دکوراسیون داخلی جدید بر روی ایجاد خانه‌ای راحت، کاربردی و از همه مهم‌تر بازتابی از سلایق فرد تمرکز کرده است. در ادامه چند ترند طراحی داخلی که در سال جدید بسیار محبوب هستند را به شما معرفی می‌کنیم

  • تنالیته رنگ های خنثی و گرم
  • منحنی ها و اشکال ارگانیک
  • نوستالژی ها
  • توجه به فضای باز خانه ها
  • الهام از طبیعت
  • دفتر کار خانگی داشتن
  • استفاده از بازفت های مختلف